درباره ما

درباره گیل سرویس

گروه فنی مهندسی گیل سرویس با سابقه کار در امور فنی  با کادری مجرب و کاملا آموزش دیده در خدمت هم استانی های عزیز شهر رشت می باشد، گروه فنی مهندسی گیل سرویس سعی دارد که در امور خدمات ( ساخت ،نصب، سرویس، تعمیرات و …) انواع لوازم خانگی و اداری،صنعتی  به صورت مجازی فعالیت کند.

گروه فنی مهندسی گیل سرویس با ارائه خدمات به صورت مجازی قصد دارد که قدمی در جلوگیری از ارائه خدمات نادرست و پرهزینه توسط تعمیرکاران مبتدی و سودجو بردارد و هزینه مشتریان را به حداقل و رضایت شما  مشتریان را به حداکثر برساند شما در خدمات  فنی مهندسی گیل سرویس  شما با یک گروه کار آمد روبرو هستید که در صورت بروز هرگونه خطا در کار یک گروه پشتیبان شما  مشتری عزیز خواهد بود

گروه فنی مهندسی گیل سرویس ارائه خدمات با بالاترین کیفیت و در عین حال با پایین ترین قیمت در کوتاه ترین زمان ممکن و همچنین رضایت شما مشتریان عزیز را سرلوحه کار خویش قرار داده است.

کارشناسان و تعمیرکاران این شرکت با گذراندن دوره های تخصصی در زمینه امور خدماتی تحت نظارت  گیل سرویس آماده ارائه  خدمات به مشتریان عزیز خود می باشند. سامانه گیل سرویس بعنوان معرفی کننده سرویسکار به شما میباشد  و سرویسکار تمام مسولیت کار را دارا میباشد .

خدمات قابل ارائه توسط گیل سرویس شامل

 1. 1
  نصب، تعمیرات و سرویس کولرهای گازی
 2. 2
  نصب، تعمیرات و سرویس پکیج های دیواری
 3. 3
  تعمیر و نصب شوفاژ رادیاتور
 4. 4
  نصب تعمیر سرویس انواع اسپلیت در رشت

  شركت تست عضو شورای شركتهای مشاوره و پژوهشی وزارت نیرو با استفاده از نیروهای مجرب و متخصص فعالیت خود را در زمینه مشاوره و ارائه خدمات مهندسی طراحی و نظارت بر پروژه های ایستگاهها و خطوط فوق توزیع و انتقال و پروژه های تولید و توزیع صنعت برق و صنایع وابسته از سال 1370 آغاز نموده است.

  آدرس:

  شیراز، خیابان تست - کوچه 72 - پلاک 92 - ساختمان لاندا

  شماره تماس:

  001234656789

  ایمیل:

  info@company.com

  سبد خرید