تعمیرات کولر گازی اسپلیت در رشت

مهندس ممتاز      ۰۹۱۱۱۴۸۹۷۶۷

به سایت گیل سرویس خوش آمدید

گیل  سرویس متشکل از چندین تیم فنی فعال در  شهر رشت می باشد  که همه دارای مدارک و تجربه کاری در حوزه فعالیت خود هستند و تمام سعی خود را برای رفع مشکل شما همشهریان و یا هم استانی های عزیز خواهند کرد ما در زمینه کولر  های گازی و یا اسپلیت فعال هستیم . و خدمات انواع برندها مانند ال جی (LG) ،تی سی ال(TCL) ،اوجنرال، سامسونگ ، کنوود ، پاناسونیک ، aux ، تک الکتریک ، جنرال ، تراست   و …. را انجام میدهیم . 

کار های که ما انجام میدهیم

نصب اسپلیت

تعمیر اسپلیت  

تعویض خازن

تعویض برد دستگاه

نصب و جابه جای اسپلیت

رفع نشتی آب پنل داخلی

سرویس دوره ای اسپلیت   

 

گروه خدمات فنی مهندسی گیل سرویس 

با کادری مجرب آماده ارائه خدمات در زمینه نصب اسپلیت در رشت ، تعمیرکولر گازی اسپیلت در رشت و سرویس اسپیلت در شهر رشت میباشد

تعمیرات و نصب کولر های اسپلیت در رشت 

مهندس ممتاز      ۰۹۱۱۱۴۸۹۷۶۷

تعمیرات و نصب کولر های اسپلیت در رشت 

مهندس ممتاز      ۰۹۱۱۱۴۸۹۷۶۷

تعمیر کولر گازی  تعمیرات اسپلیت در رشت  :

مجموعه گیل سرویس(در خصوص تعمیر کولرگازی و کلیه خدمات کولرگازی) برگرفته از کادری مجرب و با تجربه اماده خدمت رسانی در سراسر شهرستان رشت در حیطه ی کولرگازی، سرویس کولرگازی، تعمیر کولرگازی، نصب کولرگازی، خدمات کولرگازی، لوله کشی کولرگازی، و کلیه امور مربوط به کولرگازی در کلیه ی برندها با ارزان ترین قیمت و سرویس دهی در محل می باشد

گروه گیل سرویس با تخصص و دوره های گذرانده در کلیه برندها اماده تعمیرات کولر گازی در کلیه برندها می باشد

( تعمیر کولر گازی سامسونگ، تعمیر کولر گازی ال جی، تعمیر کولر گازی جنرال، تعمیر کولر گازی اجنرال ، تعمیر کولرگازی مدیا ، تعمیر کولرگازی توشیبا ، تعمیر کولر گازی کنوود  ،تعمیر کولر گازی جنرال طرح لبخندی  و …)

تعمیرات کولر اسپلیت رشت

 فراموش نکنید که تعمیرات کولرگازی امری کاملاً تخصصی می باشد و باید ان را به دست متخصص آن سپرد تا در هزینه های شما صرفه جویی شود و عمر دستگاه شما افزایش یابد.

 سرویسکاران برگرفته از کادری مجرب در حیطه تعمیر کولر گازی و کلیه خدمات کولرگازی این امکان را به شما میدهد تا با خیالی راحت و اسوده مشکلات فنی خود را به ما بسپارید. سرویسکاران با خدمات دهی در محل و در کلیه مناطق رشت و با قیمت ارزان سعی بر صرفه جویی هزینه و وقت شما دارد.

خدمات ما در زمینه تعمیر کولرگازی شامل:

۱-     تعمیر برد کولر گازی

۲-     تعمیر کمپرسور کولر گازی

۳-    تعویض کمپروسور کولر گازی (بعلت نوسان شدید قیمت ها فعلا انجام نمی شود )

۴-    تعمیر و یا تعویض موتور فن کولرگازی (بطور معمول موتور های فن خارجی قابلیت تعمیر را دارند ) و…می باشد.

در تعمیر کولر گازی استفاده از قطعات اصلی و نیروی متخصص بسیار اهمیت دارد در غیر این صورت برای شما در طول زمان هزینه بسیاری می آورد و از کیفیت کولرگازی یا اسپلیت شما کاسته می شود.

پس دقت داشته باشید که تعمیرات خود رابه دست نیروی متخصص در این زمینه سپرده تا کیفیت کار را تجربه کنید.

خدمات تعمیرات کولرگازی شامل بخش های بسیاری می شود که در ذیل به بعضی از آنها اشاره شده تا آگاهی شما مشتری عزیز نسبت به آن افزایش یابد.

تعمیر و تعویض کمپرسور کولر گازی:

پس از اینکه تعمیرکار کولر تشخیص سوختگی کمپرسور را داد حال باید به تعویض کمپرسور اقدام کرد  اینکار امری کاملا تخصصی بوده و باید اصولی انجام شود زیرا در صورت غیراصولی بودن پسامدهایی همچون تولید صدای کمپرسور و یا کوتاه شدن عمر دستگاه و بازدهی کم دستگاه را دارد. شما میتوانید با یک تماس به گیل سرویس از خدمات تعمیر کولرگازی و سرویس کولرگازی و نصب کولرگازی توسط افراد دوره دیده و در محل استفاده کنید.

شما باید در انتخاب تعمیرکار کولرگازی دقت فرمایید گیل سرویس برگرفته از تکنسین هایی کاردان و با تجربه در خصوص (تعمیر کولرگازی و سرویس کولرگازی و نصب کولرگازی) این امکان را به شما میدهد تا تعمیر کولرگازی شما به نحو احسن انجام شود برای تعویض کمپرسور به ابزارهای گوناگونی احتیاج می باشد که تعمیرکار همراه خود باید داشته باشد و در ابتدا پس از خالی کردن گاز داخل دستگاه و قطع کردن برق دستگاه سپس باید سراغ جداسازی کمپرسور بروند و با شعله هوا گاز و داغ کردن اتصالات باید لوله های ارتباطی دستگاه را جدا سازند و موتور را جدا کنند 

مجموعه ما با ارائه خدمات در محل و قیمت ارزان در کلیه مناطق رشت اماده ی خدمات دهی در سطح بالا به شما می باشد

تعمیرات کولر اسپلیت رشت

تعمیر و یا تعویض برد پنل:

در صورتی که برد پنل کولرگازی شما قدرت دستور دادن به کمپرسور و یا موتور فن را دارا نباشد و ارور دهد و به تشخیص تعمیرکار کولرگازی معیوب باشد احتیاج به تعمیر و یا تعویض دارد. در این صورت ابتدا تعمیرکار قاب دستگاه را باز کرده و سپس برد دستگاه را با دقت جدا کرده و برای تعمیر به کارگاه می برد و پس از تست های انجام شده مشخص می شود که برد دستگاه قابل تعمیر می باشد و یا خیر. اگر برد قابل تعمیر باشد قطعه معیوب تعمیر می شود و برد را به پنل متصل می کنند و اگر غیر از این باشد برد اصلی دستگاه تهیه شده و بر روی کولرگازی شما نصب می شود.        گروه گیل سرویس قابلیت تعمیر انواع برد اسپیلت – کولر گازی را دارا می باشد 

تعمیرات کولرگازی / تعویض خازن

خازن دو صفحه موازی فلزی می باشد که در میان ان لایه ای از هوا یا عایق قرار می گیرد خازن ها انرژی الکتریکی را نگه داشته و به همراه مقاومت ها، در مدار تایمینگ استفاده میشوند.

در بعضی مواقع دلیل باد گرم زدن کولرگازی سوختگی خازن است و زمانی می توان تشخیص داد که پنل دستور را به کمپرسور ارسال کند ولی کمپرسور استارت نکند در این زمان ۲ حالت وجود دارد که یا خازن سوخته است و یا خود کمپرسور. تشخیص این امر کاملاً تخصصی بوده و توسط تعمیر کار کولر گازی انجام می شود 

تعمیرات کولر اسپلیت رشت 

09111489767

تعمیرکولر گازی/ تعویض موتورفن کمپرسور

زمانی که موتور فن کمپرسور سوخته باشد باید برای تعویض موتور فن و یا تعمیر ان اقدام کرد  برای تعویض موتور فن ابتدا باید قاب کمپرسور باز شود و پس از قطع برق و جداسازی سیم های ارتباطی فن را از دستگاه جدا سازیم و موتور فن جدید را جایگزین آن کنیم.

نمایندگی اسپلیت جنرال در رشت

بادگرم آمدن از کولرگازی زمانی که آن را در حالت سرما روشن می کنیم چند دلیل دارد که در زیر دلایل آن را ذکر می کنیم:

۱-   کم شدن گاز دستگاه

۲-     سوختگی خازن کمپرسور

۳-     خرابی برد پنل و یا برد کمپرسور

۴-     از کار افتادن کمپرسور دستگاه

در صورت مشاهده باد گرم از کولرگازی حتما با تعمیرگاه مجاز کولرگازی تماس حاصل فرمایید تا بدرتی مشکل کولرگازی شما را تشخیص دهند.

 

با خیال راحت با ما کار کنید 

گیل سرویس دارای پروانه کسبی و نشان ای نماد بوده 

تعمیرات و نصب کولر های اسپلیت در رشت 

مهندس ممتاز      ۰۹۱۱۱۴۸۹۷۶۷

تعمیرات چه برند های را انجام میدهید ؟

برند های کولرها اسپلیت : تاچی – سامسونگ – جنرال- تی سی ال – کنوود – تراست -میدیا و …

دفتر گیل سرویس کجاست ؟

رشت خیابان سعدی

هزینه نصب کولر اسپلیت چقدر است ؟

با توجه به نوسانات بالا قیمت تجهیزات نصب امکان ارائه قیمت دقیق نیست شما برای اطلاع از قیمت میتونید با شماره 09111489767 تماس بگیرید

ساعت کاری مجموعه گیل سرویس ؟

همه روزه به جز جمعه ها صبح ها از 9- 1:30 و بعد ظهر ها 3:30 تا 8

 

  شركت تست عضو شورای شركتهای مشاوره و پژوهشی وزارت نیرو با استفاده از نیروهای مجرب و متخصص فعالیت خود را در زمینه مشاوره و ارائه خدمات مهندسی طراحی و نظارت بر پروژه های ایستگاهها و خطوط فوق توزیع و انتقال و پروژه های تولید و توزیع صنعت برق و صنایع وابسته از سال 1370 آغاز نموده است.

  آدرس:

  شیراز، خیابان تست - کوچه 72 - پلاک 92 - ساختمان لاندا

  شماره تماس:

  001234656789

  ایمیل:

  info@company.com

  سبد خرید